Wpis powitalny

Icon - one way arrow

Witam na moim blogu! Zgodnie z pewną niepisaną konwencją pierwszy wpis poświęcę na krótkie przedstawienie tematyki, jaką zamierzam poruszać oraz na prezentację mojej osoby.

O czym będę pisał

Mój blog ma traktować przede wszystkim o tematach związanych z szeroko pojmowaną informatyką. Zamierzam publikować artykuły dotyczące tworzenia oprogramowania, ciekawych przypadków, na które napotkam podczas pracy, ale także zagadnień mających związek z serwerami gier multiplayer, jak i samymi grami. Na łamach bloga będę podejmował także kwestie zasugerowane mi przez czytelników oraz w ograniczonym zakresie będę zamieszczał rozwiązania nadesłanych problemów.

Nie zamierzam w żadnym wypadku ograniczać się tylko do zagadnień z mojej branży. Jeśli tylko uznam jakiś wątek za wystarczająco interesujący, niewykluczone, że poruszę go tutaj.

Krótko o mnie

Informatyka interesuje mnie od dawna, od czasów gimnazjum, gdy rodzice kupili mi pierwszy komputer. Niedługo potem rozpocząłem swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. Od połowy 2012 roku zajmuję się tym komercyjnie. Stwierdziłem, że nadszedł czas, by swoją wiedzą dzielić się z innymi.

Do kogo kieruję tego bloga

Głównie do młodych pasjonatów świata informatyki, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Być może zarażę kilka osób swoim entuzjazmem, być może zainspiruję do stworzenia czegoś wyjątkowego i wartościowego. Zapnijcie pasy, ruszamy!